Türkçe  English  Español  Deutsch 
Gizlilik Bildirimi Gizlilik Bildirimi
BALIKBUL.com da kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Vermiş olduğunuz e-mail adresiniz kesinlikle spam amaçlı kullanılmayacaktır. BALIKBUL.com web sitesinin ziyaret amaçlı kullanılmasından dolayı kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Ancak üyelik ve alışveriş için bazı kişisel bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır.

BALIKBUL.com da işlem süreçlerinin kısaltılması, şifre gizliliği, alışveriş sepetlerinin takibi ve müşteri tercihleri doğrultusunda içerik sunulması gibi bazı gerekli durumlarda; "cookie" olarak tanımlana standart bir internet uygulamasına yer verilmektedir.

BALIKBUL.com web sitesi üzerinden yapılan işlemlerde kişisel bilgilerin gizliliğine ve korunmasına büyük önem vermekte olup; bu bilgileri gerekli teknik altyapıyla güvence altına almakta ve kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıs ve kurumlarla kesinlikle paylaşmamaktadır.

Devam Etmek için tıklayınız.
E-Mail adresi:
Şifre:
(Şifremi unuttum?)
Üye olmak
istiyorum!
Kutum
Boş
Ödeme
Anasayfa
Haberler
Sıkça Sorulan Sorular
Yorumlar

Yeni Ürünler
Kampanyalar
indirimdeki Ürünler
İkinci El

Gizlilik Bildirimi
Gelişmiş Arama
Kargo & iade
Bize Ulaşın

Bütün ürünlerimiz aksi belirtilmedikçe yeni, orjinal kutularinda, firmamiz veya üretici firma tarafindan garantilidir. balikbul.com ve ortaklari satisa sunulan bütün ürünlerini direk olarak üretici firmalardan veya üretici firma onayli distribütörlerden almaktadir. Ürünlerimiz ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçli olup, kullanimina yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Bilgiler üretici firmalarin ürün açiklamalarindan Türkçeye çeviridir. Balikbul.com, en dogru çeviriyi yapmaya çaba göstermesine ragmen, çeviri hatalarindan veya üretici firmanin hatali bilgilendirmesinden sorumlu degildir. www.balikbul.com Amerika Birlesik Devletlerinde 2009 da kurulan Marine and Marine kuruluşuna aitdir.

Copyright © 2018 BALIKBUL